8173 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
5110 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
5109 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 10 mars 2014
5117 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 10 mars 2014 -
8085 Blandteknik
Per Medstrand, 35x25
Såld: 150 kr
Såldes den 11 februari 2013 -
4288 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2012
4307 Etsning
Per Medstrand, 32x90, 33x50
Såld: 200 kr
Såldes den 19 september 2011 -
8679 Etsningar
3 st. Per Medstrand, -82, numrerade, 24x16
Såld: 700 kr
Såldes den 8 februari 2010 -
1616 Färglitografier
2st, Per Medstrand, 42/90 + 65/90
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2007