6006 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026 -
3096 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 9 augusti 2021 -
7129 Oljemålningar
3 st. Pelle Havne, fjällandskap, signerade, 23x34 ca
Såld: 250 kr
Såldes den 1 december 2014
Föremål som liknar Pelle Havne
- Träfflista
- alla
- Visa alla