Föremål som liknar Pauli
5098 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
7026 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 4 september 2023
7435 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 22 maj 2023
2007 Grafiska blad
Såld: 350 kr
Såldes den 20 februari 2023
5120 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 5 december 2022
8414 Akvareller / b..
Såld: 1.800 kr
Såldes den 8 augusti 2022
9497 Kolteckning
Såld: 800 kr
Såldes den 30 maj 2022
1033 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 24 maj 2022
3315 Blandteknik
Såld: 800 kr
Såldes den 25 april 2022