Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Pablo Picasso


Vi hittade över 89 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 3316 Litografi
    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Numrerad 6/100..//
    Såld: 2.600 kr

    SÃ¥ldes den 24 november 2025
  • 2007 Bokverk
    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. "Lithographe I..//
    Såld: 3.400 kr

    SÃ¥ldes den 24 november 2025
  • 8276 Färglitografi
    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Le Gout De Bon..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 25 augusti 2025
  • 2015 Serigrafi
    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Mor och barn. ..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 5 maj 2025
  • 2014 Serigrafi
    Pablo Picasso (1881-1973), Spanien. Ej signerad. S..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 28 april 2025
  • 7270 Litografi
    Pablo Picasso (efter). Numrerad 1881/2000, tryckt ..//
    Såld: 500 kr

    SÃ¥ldes den 3 mars 2025




Ladda ner broschyr