Föremål som liknar Otto Klank
8317 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023
6555 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022
6419 Oljemålning
Otto Klank (f. 1915), Hässja, 45 x 37
Såld: 300 kr
Såldes den 25 maj 2015
3088 Oljemålningar
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2013
8090 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2013
5258 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 9 januari 2012
3477 Akvarell
Otto Klank (f. 1915), Fiskare, 17x26
Såld: 150 kr
Såldes den 4 april 2011
6215 Oljemålning
Otto Klank (f. 1915), 54 x 45, 'fönstret'
Såld: 450 kr
Såldes den 11 oktober 2010
3411 Mapp
med litografier, Otto Klank (f. 1915)
Såld: 450 kr
Såldes den 27 september 2010