Föremål som liknar Otto Hesselbom
5193 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 1 maj 2023
3021 Oljemålning
Såld: 11.000 kr
Såldes den 29 juni 2020
4203 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 maj 2017
8329 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 5 september 2016
8327 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 september 2016
3689 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 juni 2015
9243 Etsning
Otto Hesselbom, signerad. 1913, motivet: 15x13
Såld: 350 kr
Såldes den 12 maj 2014
6019 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 2 december 2013
4625 Etsning
efter Otto Hesselbom, motivets mått: 15 x 13
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012