Föremål som liknar Otto Gripensvärd

  • Träfflista
  • 2574 Etsning
    Otto Gripensvärd Vinter i skogen 40x50
    Såld: 100 kr

    Såldes den 25 maj 2009
  • 7438 Etsning
    Signerad Otto Gripensvärd, Björkar, 10x15
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 september 2008
  • 5009 Etsning
    Otto Gripensvärdvinterkust, 19 x 29
    Såld: 100 kr

    Såldes den 18 september 2006