2574 Etsning
Otto Gripensvärd Vinter i skogen 40x50
Såld: 100 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
7438 Etsning
Signerad Otto Gripensvärd, Björkar, 10x15
Såld: 100 kr
Såldes den 15 september 2008 -
5009 Etsning
Otto Gripensvärdvinterkust, 19 x 29
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2006
6239 Etsning
Otto Gripensvärd, Björkar, 10 x 14
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2006 -
4006 Etsning
Otto Gripensvärd, 'Hästar', 36x53
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2004 -
5393 Gravyrer
2 st, Otto Gripensvärd, små
Såld: 100 kr
Såldes den 16 december 2002