Föremål som liknar Oskar Bergman
1025 Blandteknik
Såld: 12.500 kr
Såldes den 28 oktober 2024
1004 Akvarell
Såld: 20.500 kr
Såldes den 30 september 2024
6017 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
5373 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024
7229 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7222 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7109 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
1026 Akvarell
Såld: 22.500 kr
Såldes den 29 april 2024
8059 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023