Föremål som liknar Oscar Reutersvärd
3010 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 30 september 2024
6174 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 1 juli 2024
3121 Tusch
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
8036 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2024
7229 Akvarell / tusch
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
6222 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 18 mars 2024
4082 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 22 januari 2024
9343 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7386 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 oktober 2023