2536 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2020 -
3180 Litografi
Oscar Anderson, 1868, hästar, 44x59
Såld: 500 kr
Såldes den 21 maj 2018 -
5408 Oljemålning
Oscar Anderson, Signerad Hudiksvall, Kyrka, 89x116
Såld: 700 kr
Såldes den 21 september 2015
4064 Oljemålning
Oscar Anderson, Medelpad, -07, Vintermotiv, 44x65
Såld: 200 kr
Såldes den 22 november 2010 -
3577 Akvarell
Oscar Anderson, 1867, herrskap med häst, 53x37
Såld: 2.500 kr
Såldes den 9 november 2009 -
8016 Gravyr
Oscar Anderson 1869 Ryttare på häst, 36x49
Såld: 350 kr
Såldes den 5 december 2005
5092 Tryck
Oscar Anderson, hund vid vatten, 31x44
Såld: 200 kr
Såldes den 3 november 2003