Föremål som liknar Orrspel
5383 Oljemålning
V Nilsson, Orrspel, Signerad. Olja på duk, 69x108
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2019
4431 Oljemålning
Orrspel, signerad, 1908, 58x73
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 augusti 2013
3332 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2013
8547 Oljemålning
Ivan Humbla (1888-1962), Orrspel, -58, 46 x 60
Såld: 800 kr
Såldes den 13 maj 2013
1267 Oljemålning
Orrspel, 65x90
Såld: 550 kr
Såldes den 8 oktober 2012
1087 Oljemålning
Henning Hougaard (1922-1995), Orrspel, 43 x 64
Såld: 350 kr
Såldes den 18 juni 2012
7225 Oljemålning
Bertil Widbrandt (1914-1988), Orrspel, 50x60
Såld: 300 kr
Såldes den 21 november 2011
2367 Akvarell
Lennart Frisk-87, orrspel, 48x62
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 november 2009
6165 Oljemålning
Bertil Widbrant, Orrspel, 46x55
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2008