7130 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 december 2021 -
5053 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
2093 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2015
2092 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
2091 Blandteknik
Såld: 100 kr
2090 Färglitografier
4 st, Olle Svanlund (1909-1996)
Såld: 100 kr
Såldes den 16 februari 2015
8644 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 28 november 2011 -
4634 Färglitografi
Olle Svanlund (1909-1996), -53, 2/150, 30 x 37, Djur
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2011 -
2047 Färglitografier
2 st, Olle Svanlund (1909-1996), 28x22+ 30x24
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2009