8019 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
7267 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2019 -
8045 Akvarell
Såld: 1.800 kr
Såldes den 21 januari 2019
8503 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 november 2018 -
3008 Akvarell
Olle Hagdahl, Klara Kyrka, signerad. - 45, 40x31
Såld: 300 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
1268 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 13 mars 2017
1403 Pastell
Olle Hagdahl, tryckeri, motivet: 62 x 48
Såld: 100 kr
Såldes den 20 december 2015 -
2088 Oljemålning
Olle Hagdahl, 72 x 59, Sign 1949, Båtar i kanal
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2015 -
2087 Oljemålning
Olle Hagdahl, Landskap, 52 x 70, Sign 1940
Såld: 600 kr
Såldes den 31 augusti 2015