Föremål som liknar Oliv
5191 Skrivmaskin
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
3264 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
7234 Skrivmaskin
Olivetti, 1930-/40-tal, 23x27 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
8361 Rödvinsglas
7 st, olivslipade. Höjd: 17,5 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 12 februari 2024
8362 Champagneglas
6 st, tidigt 1900-tal, olivslipade. Höjd: 18 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024
6424 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 29 januari 2024
3399 Bordslampfot
Olivier Corro, Alter Mono. Höjd: 41 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 8 januari 2024
7052 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 december 2023
3117 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 6 november 2023