Föremål som liknar Okänd konstnär
9356 Oljemålning
okänd konstnär kvinna, signerad. 1916,35x25
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 september 2017
8053 Oljemålning
okänd konstnär solrosor i vas, signerad, duk, 68x58
Såld: 300 kr
Såldes den 12 maj 2014
5439 Linoliumtryck
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2013
2342 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2013
4221 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4215 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 oktober 2012
6127 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4079 Färglitografi
Okänd konstnär, 5/150, bladets mått: 73x61
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4591 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012