Föremål som liknar Oidentifierad konstnär
9312 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 november 2024
3248 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
3136 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2024
3352 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 18 november 2024
9341 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 11 november 2024
8364 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 november 2024
9260 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 11 november 2024
8360 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 11 november 2024
8353 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024