6030 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
5131 Miniatyrporträtt
Officersporträtt , sign på ben dia5, 5
Såld: 900 kr
Såldes den 21 maj 2007 -
7343 Oljemålning
Bohman, Officersporträtt, 63 x 54
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2002
3135 Färglitografi
1800-tal, Officersporträtt,
Såld: 450 kr
Såldes den 11 februari 2002 -
2105 OLJEMÃ…LNING
Officersporträtt, 54x34
Såld: 300 kr
Såldes den 7 januari 2002