Föremål som liknar OSIGNERAD
7123 Miniatyrvaser
Såld: 800 kr
Såldes den 28 oktober 2024
3376 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3377 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
1039 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 25 mars 2024
5155 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2023
6009 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2023
3229 Affisch
Såld: 2.600 kr
Såldes den 7 augusti 2023
9248 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 31 juli 2023
9385 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 31 juli 2023