Föremål som liknar Nyman
8082 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
7005 Glas
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
7413 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
8484 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2024
3093 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 26 februari 2024
9230 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 februari 2024
6285 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
8056 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
7534 Brickor
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023