Föremål som liknar Nino
3439 Soffa
Howardmodell, Furninova. Längd: 205 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
7487 Fåtölj
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juli 2022
5385 Fåtöljer
Ett par, Howard-modell, "Furninova"
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 november 2021
3065 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 september 2021
6381 Oljemålning
Nino, Pigalle, Paris. Olja på duk, signerad, 22x31 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
6124 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2019
1041 Blandteknik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 18 oktober 2018
1042 Blandteknik
Såld: 5.000 kr
Såldes den 18 oktober 2018
2575 Fåtölj
Furninova, Nutida
Såld: 700 kr
Såldes den 5 juni 2017