4249 Facklitteratur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 augusti 2023 -
4495 Akvarell
Kina, ur Samling av Nils Palmgren, 15x20 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2019 -
1104 Etsning
Nils Palmgren, Landskap, motivet: 9x12
Såld: 200 kr
Såldes den 14 september 2015
1060 Bok i kassett
Såld: 5.000 kr
Såldes den 23 april 2007 -
1064 Blomkrukor
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 april 2007 -
1065 Blomkrukor
Såld: 1.600 kr
Såldes den 23 april 2007
1068 Blomkrukor
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 april 2007 -
1066 Blomkrukor
Såld: 650 kr
Såldes den 23 april 2007