6502 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 24 september 2018 -
9214 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
7217 Skulptur
Såld: 12.000 kr
Såldes den 28 maj 2012
1752 Oljemålning
sign N M (Nils Möller), stilleben, 45x38
Såld: 200 kr
Såldes den 7 februari 2011 -
5463 Skulptur
Nils Möllerberg 1930, Kvinna, höjd: 35
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 december 2008