6502 Akvarell
Nils Lindholm, "Norrskär", 39x54
Såld: 250 kr
Såldes den 13 april 2015 -
3057 Oljemålning
Nils Lind, -38, man på brygga, 45x31
Såld: 200 kr
Såldes den 24 augusti 2009 -
4473 Oljemålning
Nils Lindforss, -37, Plöjning, 64 x 94
Såld: 250 kr
Såldes den 4 maj 2009
4471 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2007