2011 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 november 2022 -
8001 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
6037 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 22 januari 2018
8076 Litografi
Nils Artur, 256/360, signerad, motivets mått: 45x57
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2013 -
9411 Färglitografi
Nils Artur, 2397260, Blomster, motivets mått: 33x24
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
5119 Färglitografi
Nils Artur Nilsson, 1917360, Hus, 47x60
Såld: 100 kr
Såldes den 17 januari 2011
6248 Färglitografi
Nils Artur Nilsson, 151/360, G:a Stan, 47 x 57
Såld: 200 kr
Såldes den 6 december 2004 -
8559 Färglitografi
Nils Artur Nilsson, 218/360, 47x57
Såld: 350 kr
Såldes den 25 oktober 2004 -
5351 Färglitografi
Nils Artur, 256/360
Såld: 200 kr
Såldes den 7 januari 2003