9041 Ikon
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
5330 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 22 april 2019 -
5152 Oljemålning
Sign Ehrenström, 1945, "Narva", 77 x 91
Såld: 150 kr
Såldes den 26 augusti 2013
1222 Gravyrer
Såld: 350 kr
Såldes den 4 mars 2013 -
7252 Gravyrer
Såld: 450 kr
Såldes den 4 februari 2013 -
3073 Etsning
"Narva", 66x82
Såld: 150 kr
Såldes den 21 januari 2013
8337 Litografi
Narva, Roman Waher, ramens innermått: 59x44
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
5383 Tryck
Såld: 300 kr
Såldes den 27 april 2009 -
8204 Akvarell
signerad 1993, Narvavägen, 62x44
Såld: 250 kr
Såldes den 25 februari 2008