Föremål som liknar Napoli
3112 Grafiska blad
Såld: 400 kr
Såldes den 15 april 2024
1049 Bordsuppsats
Napoli, 1800-tal, Porslin. Höjd: 37 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 29 januari 2024
5135 Grand tour sou..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 november 2023
3162 Figuriner
ett par, Porslin, Napoli. Höjd: 22 ca
Såld: 300 kr
Såldes den 24 april 2023
8052 Pokal med lock
Napoli. Höjd: 23 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 april 2023
9294 Skulptur
Napoli, sittande pojke. Höjd: 26 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 14 november 2022
6044 Skulptur
Napoli, Putti. Höjd: 17 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
9373 Lockurna
porslin, Napoli. Höjd: 28 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 26 september 2022
6115 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 18 juli 2022