Föremål som liknar Nakenmodell
6310 Blyerts
K A Rydberg, Nakenmodeller, signerad. 32x46 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2019
4559 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 december 2018
5588 Oljemålning
signerad. E. Sparre, 'Nakenmodell' 102x102
Såld: 500 kr
Såldes den 27 mars 2017
3363 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 26 september 2016
5389 Oljemålning
Stig Månsson, signerad 1951, Nakenmodell, 46x55
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 september 2015
5517 Oljemålning
Signerad A Linus, Nakenmodell, 47x32
Såld: 800 kr
Såldes den 13 april 2015
9352 Oljemålning
Harry Wichmann (1916-1993), nakenmodell, 9 x 6
Såld: 700 kr
Såldes den 12 maj 2014
8399 Akvarell
Alex Matson, Nakenmodell, signerad. 1917, 38x27
Såld: 800 kr
Såldes den 5 maj 2014
8090 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2013