Föremål som liknar NK
7045 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6445 Träsnitt
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7144 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
1013 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6426 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7079 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7205 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026