Föremål som liknar N Lindberg
8330 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
8061 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2023
1043 Modellskepp
Såld: 19.500 kr
Såldes den 12 december 2022
3008 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 8 november 2021
6525 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 25 november 2019
9052 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2019
3109 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 maj 2019
8189 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2019
7222 Oljemålning
N Lindberg, älvlandskap, signerad, 121x121
Såld: 150 kr
Såldes den 20 juni 2016