3102 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 september 2023 -
9016 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 10 april 2023 -
8137 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 mars 2018
8243 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
6477 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2016 -
5664 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 23 februari 2015
8340 Mapp med diver..
Såld: 900 kr
Såldes den 1 september 2014 -
4101 Litografier
5 st, Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), Öland, signerad
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2013 -
7086 Oljemålning
Ã…ke Pettersson (NåW), Vinterlandskap, 60 x 85
Såld: 550 kr
Såldes den 7 januari 2003