Föremål som liknar Mynttorget
8380 Träsnitt
Såld: 250 kr
Såldes den 30 oktober 2023
4184 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 september 2020
1029 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 augusti 2020
6251 Gravyrer
2 st. Slottsbacken och Mynttorget. Motivet: 18x32 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2019
2328 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019
9075 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 april 2018
1021 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 23 januari 2017
4019 Träsnitt
Såld: 250 kr
Såldes den 16 februari 2015
4115 Grafiskt blad
Mynttorget, motivet: 27x37
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2015