5215 Skulpturer
2 st, Mumintroll, Arabia, Finland
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2017 -
5077 Väggur
Arabia, Mumintrollet
Såld: 500 kr
Såldes den 8 maj 2017 -
7006 Litografisk af..
Mumintrollen, 1960-tal, AB Elg & Elg, motivet: 58x43
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 januari 2017
7199 Muggar
5 st. Arabia, Mumintrollen
Såld: 700 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
8477 Figur
Mumintroll, höjd: 13 cm, märkt
Såld: 2.600 kr
Såldes den 4 juli 2016 -
3044 Figuriner
4 st, Mumintrollen, Arabia, höjd: 5-6 cm
Såld: 1.900 kr
Såldes den 30 maj 2016
1511 Figuriner
3 st, mumintroll, Arabia Finland, höjd: 14-18
Såld: 700 kr
Såldes den 16 december 2013 -
7032 Keramikfigur
Mumintrollet, Arabia, höjd: 20
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 februari 2010