7334 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2023 -
5430 Miniatyrmålning
Såld: 350 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
3030 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 juni 2020
7042 Skulptur
Såld: 2.000 kr
Såldes den 25 november 2019 -
4517 Oljemålning
Monogramsignerad NP 1984, Andfamilj & måsar, 50x60 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
1626 Oljemålning
Monogramsignerad N. S 1874, sällskap i skog, 37x46
Såld: 450 kr
Såldes den 17 maj 2010