Föremål som liknar Monogramsignerad
8213 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
1036 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 4 november 2024
8374 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
1037 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 4 november 2024
1005 Pastell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 november 2024
1004 Akvarell
Såld: 3.400 kr
Såldes den 4 november 2024
7247 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6373 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 oktober 2024
2006 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 oktober 2024