9222 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 oktober 2018 -
6037 Oljemålning
Såld: 14.000 kr
Såldes den 24 november 2014 -
6378 Blandteknik
1800-tal, Monogramsign EL, Dräktstudie, 28 x 19
Såld: 600 kr
Såldes den 25 augusti 2014
7119 Oljemålning
Såld: 4.100 kr
Såldes den 2 juli 2012 -
7123 Akvarell
Såld: 2.300 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
7121 Blandteknik
Såld: 1.400 kr
Såldes den 28 maj 2012
6603 Oljemålning
Monogramsign EL, Hustak, 54 x 65
Såld: 200 kr
Såldes den 8 september 2008