6126 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 november 2021 -
3287 Blandteknik
Monogram signerad. Motivet: 11x19cm
Såld: 200 kr
Såldes den 11 maj 2020 -
8173 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 januari 2020
1061 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 augusti 2016 -
1721 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 7 februari 2011 -
3250 Etsning
Såld: 3.100 kr
Såldes den 9 november 2009
8063 Oljemålning
Monogram sign, Sekelskifte 1900, 38 x 48
Såld: 200 kr
Såldes den 4 augusti 2008 -
3215 Blandteknik
Monogram sign, 1935, 31 x 24
Såld: 100 kr
Såldes den 28 april 2008 -
4472 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2007