3099 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024 -
1313 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2019 -
3610 Matservis
Monaco, Rörstrand, 50 del ca
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 november 2016
9266 Oljemålning
Vivaldi, Monaco, signerad, 1951, 25x38
Såld: 350 kr
Såldes den 15 juli 2013