6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 6 maj 2024 -
3021 Blandteknik
Såld: 9.600 kr
Såldes den 28 februari 2022 -
7042 Carborundumets..
Såld: 7.800 kr
Såldes den 19 oktober 2020
9363 Blandteknik
Såld: 3.600 kr
Såldes den 8 september 2014 -
2023 Färgetsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 mars 2013 -
3246 Skulpturer
2 st, trä, Komodovaran+elefant
Såld: 400 kr
Såldes den 11 februari 2002