Föremål som liknar Modin
1008 Bägare
Såld: 3.400 kr
Såldes den 26 februari 2024
2071 Bägare
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 maj 2021
3017 Bägare
Såld: 3.800 kr
Såldes den 16 december 2013
3414 Färglitografi
Ulla Kolmodin, 1987, 28/93, 75x55
Såld: 200 kr
Såldes den 12 april 2010
8562 Akvarell
Sign Modin, "Fönster"38x28
Såld: 300 kr
Såldes den 11 maj 2009
3616 Pastell
Modin, modell, 36x28
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2009
8016 Bägare
Elias Modin 1750-1790 Sundsvall, höjd: 16
Såld: 4.000 kr
Såldes den 18 augusti 2008
4748 Oljemålning
karl Otto Modin "Marin" 40x54
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2006
8347 Oljemålning
Sign Modin, ålandskap, 45x53
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2005