2797 Affisch
Gallerie Maeght, efter Mirò, 76x53
Såld: 250 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
2291 Konstböcker
Såld: 7.200 kr
Såldes den 22 februari 2010 -
5172 Färglitografi
Juan Mirò, 'Sculpture 1', 87/100, 41x66(hela bladet)
Såld: 10.000 kr
Såldes den 5 oktober 2009
8125 Färglitografi
Mirò, 88/1000, 69x49
Såld: 2.000 kr
Såldes den 7 april 2008 -
5641 Färglitografi
Mirò. Sign. 1955. 16/50 . Bladstorlek 76x56
Såld: 16.800 kr
Såldes den 22 maj 2006