8102 Gouache
Såld: 400 kr
Såldes den 19 september 2022 -
1354 Akvarell
Mikael Wetterström. Signerad, daterad 1991,30x40 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 23 mars 2020 -
6006 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018
Föremål som liknar Mikael Wetterström
- Träfflista
- alla
- Visa alla