3042 Blandteknik
Mikael Qvarsebo, -1991, erotisk figur, 38x46
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 augusti 2011 -
3297 Serigrafi
Mikael Qvarsebo, flicka med pärlörhänge, 3/6, 84x84
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 augusti 2011 -
2060 Färglitografier
2 st. Mikael Qvarsebo, numrerade, 68x53
Såld: 1.400 kr
Såldes den 6 april 2009
8460 Oljemålning
Mikael Qvarsebo, 1974 'Lövfragment, 68x21
Såld: 300 kr
Såldes den 18 april 2006