7013 Figurin
Miessen, kvinnofigur, (skador), H.29
Såld: 5.000 kr
Såldes den 13 oktober 2003 -
3427 Skål
Miessen, (Tillverkningsspricka), L.34
Såld: 300 kr
Såldes den 14 oktober 2002 -
7367 Fat
Miessen, 1700-tal, (nagg samt spricka)
Såld: 400 kr
Såldes den 2 september 2002
Föremål som liknar Miessen
- Träfflista
- alla
- Visa alla