4170 Bössa
I Mellberg. Längd: 121cm.
Såld: 2.600 kr
Såldes den 7 oktober 2019 -
3465 Oljemålning
Rolf Mellberg, Tall vid kust, 1950, 35x26
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2016 -
9454 Oljemålning
Mellberg, Stilleben, signerad. 1952, 43x34
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2014
2515 Oljemålning
Mellberg-43, Stockholmsmotiv, 43x53
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2009 -
4125 Oljemålning
Sven Mellberg, "Torremolinos" 37 x 44
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2009 -
3525 Färglitografi
2 st Sven Mellberg Cornwall/Adriano van Arkel
Såld: 200 kr
Såldes den 5 februari 2007