2013 Bok i kassett
Sold: SEK 100
Sold den 17 november 2025 -
9436 BOOK
med signerade skådespelarbilder,
Sold: SEK 100
Sold den 16 november 2015 -
7091 OIL PAINTING (F)
Lars Pirak (b. 1932), med signerad ram, 34x50,
Sold: SEK 8500
Sold den 13 juni 2011
3832 Violin
Sold: SEK 7000
Sold den 11 april 2011 -
5806 VIOLIN
Sold: SEK 1900
Sold den 23 november 2009 -
3417 VIOLIN
Sold: SEK 2300
Sold den 9 november 2009
1759 Album med film..
20-tal, Bla med signerad Lillian Gish,
Sold: SEK 350
Sold den 18 maj 2009