Föremål som liknar Marstrand
4553 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 januari 2020
7066 Litografier
2 st, Marstrand & Uddevalla. Motivet: 18x29 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2019
7100 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 17 december 2018
7587 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2018
4304 Oljemålning
E Dauscha, Klöverön Marstrand -31, 46x49
Såld: 100 kr
Såldes den 1 maj 2017
3031 Akvarell
Såld: 4.200 kr
Såldes den 6 mars 2017
2053 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 februari 2017
8216 Akvareller
2 st, Isabella von Koch, Marstrand, 26x17
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2016
7247 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 juni 2016