Föremål som liknar Marn
7064 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
3154 Matta
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 maj 2023
2089 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 september 2022
1106 Trädgårdssoffa
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 juli 2022
2119 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2022
7131 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2020
2272 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2020
1091 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 13 juli 2020
2095 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 23 mars 2020