6212 Färglitografi
Mario Guides, motivets mått: 78x57
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
8453 Färgetsning
Mario Guides, 54x39, 25/75
Såld: 300 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
2383 Färglitografi
Mario Guides, 21x27
Såld: 300 kr
Såldes den 8 november 2010
Föremål som liknar Mario Guides
- Träfflista
- alla
- Visa alla