7408 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 februari 2022 -
7446 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 maj 2021 -
7108 Grafiskt blad
Såld: 800 kr
Såldes den 22 maj 2017
5593 Färglitografi
Marino Marini, signerad i stenen, 42x35
Såld: 400 kr
Såldes den 3 oktober 2016 -
1841 Färglitografi
Marino Marini, 1/50, sign i tryck, 35 x 25
Såld: 900 kr
Såldes den 9 maj 2011