Föremål som liknar Marin
6581 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
2093 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2025
8409 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 november 2025
4083 Draperi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2025
9143 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 13 oktober 2025
9131 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 oktober 2025
7172 Fotogenlykta
Marin, mässing. Höjd: 38 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2025
2095 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 september 2025
2144 Akvarell
Efter Krogh, Marin, yttermått inklusive ram: 14x19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 1 september 2025